Допомогти

Новини

< УСI НОВИНИ

Мама Вови Петухова ледь стримує хвилювання – лишаються лічені дні, щоб сплатити за операцію

Кожного дня Вова страждає від нападів епілепсії. Часто вони супроводжуються болем, дискомфортом і неодмінно – ураженням клітин мозку. Через свою хворобу Вова втрачає навички, вміння, знання. Страждають фізіологічні та навіть життєво важливі функції. Без лікування така хвороба призведе до страшних наслідків, однак допомогти Вові не просто. На жаль, ліки не діють на Вовину хворобу. Жоден із доступних сучасних препаратів не приніс полегшення. 

Тим часом, в світі існує дієве альтернативне лікування – це операція  зі встановлення стимулятора блукаючого нерва. На сьогодні це єдине, що може врятувати діток зі схожими захворюваннями. На жаль, таке лікування доступне не всім. Операція дороговартісна та складна. Для Вовиної родини – вартість операції просто захмарна. Та це єдиний спосіб врятувати хлопчика, отже рідні наважилися звернутися за допомогою до кожного з нас. 

Лишається всього кілька днів, щоб сплатити за операцію та підтвердити дату її проведення. Якщо Вова втратить цей шанс, наслідки можуть бути дуже сумними. Ми просимо вашої допомоги. Навіть найменші пожертви чи будь-яке поширення інформації стане важливою підтримкою зараз.