Допомогти

Новини

< УСI НОВИНИ

Мама Саші та Артура Ангелових на межі морального виснаження

Здавалося б, мама Саші та Артура давно звикла до життєвих негараздів. Сильна жінка роками доглядає за двома тяжкохворими синочками, дарує їм своє тепло та ласку. Посміхається своїм синочкам щоранку, відганяючи смуток. Однак зараз жінка близька до відчаю. Сашу виписали додому та легше не стало. 

Аналізи досі далекі від норми, ранка не заживає. Саша в подавленому настрої. Все це дуже лякає та засмучує його матусю. До того ж, у старшого синочка також погіршився стан. Тривалий час Артуру докучає то температура, то нежить. І, якщо для відносно здорових людей, це лише дрібні негаразди, для прикутого до ліжка хлопчика – це серйозний дискомфорт. 

Фінансові проблеми ще більше заганяють жінку у глухий кут. Лікування тяжкохворих дітей тривале та дороговартісне, додаткові витрати завжди даються тяжко виснаженому родинному бюджету. Наша невеличка допомога суттєво підтримає родину. Навіть 5, 10 гривень стануть важливим вкладом в загальну справу та нагадають родині, що вони не лишаться наодинці зі своєю бідою.