Допомогти

Новини

< УСI НОВИНИ

Мама Олега Григорова намагається не впадати у відчай

Олег – маленький боєць. Крім того, своїм позитивом, своєю силою та мужністю він намагається заряжати й інших. Анна мама Олега каже, що дивлячись на сина й сама стає сильнішою. Однак, чи так вже легко тримати себе в руках, коли найдорожче, що є в житті – це синочок і його життя у загрозі? 

Мама та Олег пережили немало стресів. Вони обоє загадковим чином знаходять сили не опускати руки й вірити в краще. Однак, цього разу мама знаходиться на межі відчаю. З незрозумілих причин збір для порятунку Олега почав просуватися дуже повільно. Це бентежить та лякає маму. Звичайно, сильна жінка змушена тримати емоції у собі, дати волю своїм почуттям – це зрадити віру сина в те, що все неодмінно буде добре. 

Анна розповіла нам, що негативні емоції вже почали сказуватися на її здоров’ї. Однак, жінка вірить, що найкраще, що може зробити у своєму випадку – це бути поряд із сином, бути здоровою та незламною. Ми ж в свою чергу просимо підтримати родину. Ваша допомога та підтримка неодмінно допоможе Олегу та його мамі пережити цей непростий час! Дякуємо за вашу участь!