Допомогти

Новини

< УСI НОВИНИ

Мама Міланочки Гриценко мріє годувати доню з ложки

Про що мріють батьки малюків? Дехто уявляє свою донечку чи синочка успішним вченим, популярною супермоделлю, видатним лікарем, спортсменом чи цілеспрямованим підприємцем. І не важливо, що маленький обранець долі поки що носить памперси та робить ротом бульки. Однак, коли дитина хвора, батьки мріють зовсім про інше…

Міланочкине життя рятували тричі. Їй зробили три операції. Вона пережила близько 16 годин наркозу. І от коли все це позаду, мама ділиться: найзаповітніша мрія – бачити, як Міланочка їсть з ложки! Для дівчинки з серйозною вадою стравоходу, це зараз неможливо. Однак, за малесенькими плечима 9-місячної героїні вже не одне НЕМОЖЛИВО!

Зараз Міланка навчилася сидіти та повзати, вона посміхається, співає, радіє улюбленим мультикам, гордо демонструє два біленьких зуба. У свої 9 місяців дівчинка – справжній боєць. Вона пройшла дуже багато й зупинятися не повинна. Єдине, що стоїть між Міланкою та повноцінним життям – нестача коштів. Родина витратила все, що мала, щоб сплатити за порятунок маленького сонечка. Просимо вас, не лишайте Міланку та її рідніх на одинці з лихом – допоможіть зібрати на операцію!