Допомогти

Новини

< УСI НОВИНИ

Магдебура Руслан: лікарі відводять хлопчику лише рік життя, якщо дитина не прийматиме дороговартісні ліки

На жаль, нещодавнє обстеження серйозно засмутило Русланчикових рідних. За результатами обстеження та аналізів, лікарі відводять Русланчику лише рік життя. Змінити ситуацію можна лише за допомогою постійного, дуже тривалого прийому препарату Sebelipase Alfa. Вартість місячного курсу таких ліків коштує близько 14 000 доларів, що занадто дорого для родини маленького Руслана. 

 

На жаль, навіть за умови термінової пересадки печінки, ситуація без ліків не зміниться. Лікарі говорять, що без препарату, який би суттєво уповільнював негативні прояви хвороби, новий орган Руслана швидко вийде з ладу. До того ж, невідомо, якої ще шкоди завдасть хвороба дитячому організмові, який орган опиниться під загрозою наступним. Отже, зараз прийом ліків є обов’язковим для порятунку Русланчикового життя!

Саме тому ми звертаємося до кожного: допоможіть дитині. Підтримайте Руслана та його родину навіть невеличкими донатами – розкажіть про хлопчика друзям та колегам, зробіть репост публікацій з наших соціальних мереж. Зараз будь-яка допомога надзвичайно важлива.