Допомогти

Новини

< УСI НОВИНИ

Магдебура Руслан: частота та обсяг кровотеч продовжують збільшуватися, це дуже небезпечно

Що гірше працює печінка маленького Русланчика, то частіше трапляються кровотечі. Тим більше, їх стає складно зупиняти. Лікарі постійно тримають руку на пульсі, щоб вчасно зреагувати на кровотечі, але часто навіть професіонали безсилі. Доки не вирішиться проблема з печінкою – усунути кровотечі неможливо. Все це жахливо впливає на стан усього організму. У Руслана тяжка ступінь анемії, всі органи та системи знекровлені, вони не отримують достатньо кисню та живлення. 

 

На жаль, моральний стан хлопчика також дуже поганий. Русланчик наляканий і втомлений. Дитина втратила інтерес до іграшок, майже не усміхається, рідко встає з ліжка. До того ж, постійна слабкість та головокружіння, що пов’язані з анемією, зовсім не спонукають Русланчика до будь-яких занять. Дуже часто у Русланчика нестерпно болить животик, та навіть, коли біль трохи спадає, дитина не може позбутися страху перед новим болючим нападом. 

 

Нам щиро хочеться, щоб Русланчик щонайшвидше знайшов свого донора та отримав нову печінку. Ми віримо, так хлопчик знову зможе повернутися до щасливого, розміреного життя, а згодом – продовжити боротьбу зі своїм основним захворюванням (хвороба Вольмана). Та для того, щоб це сталося, Русланчику дуже потрібна ваша допомога та підтримка, тож дуже просимо вас, не відвертайтеся від дитини!