Допомогти

Новини

< УСI НОВИНИ

Лист від мами Владика Дідковського

Ми дуже любимо отримувати листи від батьків наших підопічних. Знаєте чому? Тому що, найчастіше, це листи з добрими новинами, з радісними вітаннями та подяками. Проте, цього разу, все трошки інакше…

Публікуємо листа у незмінному вигляді: 

“Добрий день, друзі!

Я Мама Владика Дідковського. Мій син народився 08.04.2010 року. З 2017 року Владик захворів, почався вздуватися животик, ножки боліти, температура підніматися до 40, почав втрачати вагу. Я звернулась до лікарів і почала шукати причину. Лежали ми з ним в лікарні 1 рік 9 місяців в м. Києві, у тому числі декілька раз в Охмадит. Ми вже 2 роки б’ємося в усі двері, ніхто із лікарів допомогти моєму синочку не може. 

Нам ставлять такі діагнози: лімфоденопатія генез який потребує уточнення, лімфопроліферативне захворювання, аутоімунний лімфопроліферативний синдром, воронковоподібна деформація грудної клітини, недиференційована дисплазія сполучної тканини, доліхоколон, доліхосигма, мегаректум 2-я ст., мінімальна тероїдна недостатність, дефіцит ваги, еритематозна гастроденопатія, ДГР 1-ша ст., гіпермобільність суглобів, пролабс митрального клапана, вторинний не специфічний коліт з обстипаціями. 

На сьогоднішній день стан мого сина такий: час від часу температура піднімається до 40, руки і ноги болять, шлунок вздуває та болить, каломазання, відмовляється від їжі, втрачає вагу. Я звернулася за допомогою в клініку “Бамбино Джезу” (Італія, Рим), щоб нас обстежили і призначили подальше лікування.

Але недочикавшийсь згоди вірішила їхати до Риму, бо стан здоров’я мого синочка погіршувався. Приїхали ми 7 грудня 2018 року. Лікарі клініки “Бамбино Джезу” одразу поклали нас у відділення, почали ставити крапильніци, брати аналізи крові, зробили УЗІ, потім КТ. 21 грудня 2018 року була зроблена біопсія лімфатичних вузлів, зараз лікарі вирішують, що спричинило серйозні проблеми в лімфатичній системі.

Але це ще не все…. далі нас чекає хірург і обстеження кишечника, бо і тут у мого сина теж проблеми. Вчора здали аналізи, потім на 19 лютого призначили шентографію яка буде робитися 7 днів. 

Прошу всіх небайдужих людей допоможіть… Наші діти мають право на життя. З повагою до Вас, мама Владика”.