Допомогти

Новини

< УСI НОВИНИ

Лист від мами Кирила Бровко

Отримали приємну звісточку від мами Кирила Бровко й ділимося з вами!

Зі слів матусі Кирила: 

“Два роки тому моїй дитині встановили страшний діагноз – Лімфома Беркіта. З травня 2017 року по вересень ми лікувалися в Полтавській обласній дитячій клінічній лікарні (онкогематологічне відділення). Пройшли шість курсів хіміотерапії.

Завдяки лікуванню досвідчених лікарів: завідуючої відділенням Шевченко Світлани Михайлівни, лікуючого лікаря Скалянської Ольги Миколаївни, допомоги небайдужих людей та доброчинних фондів «Країна Добрих Справ» і «Таблеточки» ми перемогли хворобу.

Після стаціонарного лікування постійно обстежуємося. Проходимо КТ один раз на рік, УЗД органів черевної порожнини один раз на три місяці, аналіз крові здаємо щомісяця. Їздили після лікування в Литву на обстеження.

Звичайно імунітет дитини ще слабкий, але ми повільно повертаємося до звичайного життя. Пробуємо ходити до школи. Влітку постійно гуляли на свіжому повітрі у вечірній час або несонячну погоду. Взимку катаємося на лижах та санчатах. 

А ще Кирил дуже любить випалювати різні малюнки на дерев’яних заготовках. Життя триває… 
Дякуємо всім, хто нас підтримав!


Ось такий щирий лист зі звичайними, здавалося б, словами зробив наш день яскравішим та незабутнім. Врятоване життя дитини – найкраща нагорода за всю працю та старання! Дякуємо вам за підтримку Кирила та його родини!