Допомогти

Новини

< УСI НОВИНИ

Лікування Емілії Войтюк триває

Відважна маленька дівчинка Емілія Войтюк веде відчайдушну боротьбу зі страшною хворобою. Її діагноз – рабдоміосаркома з метастазами. Емілії вже багато чого довелося пережити: десятки болісних обстежень, біопсії, пункції та 3 тяжких блоки хіміотерапії. І цій маленькій дівчинці дуже потрібна наша з вами допомога!

В загальному, Еміліїі призначено 9 блоків хіміотерапії, курс променевої терапії та операцію з видалення пухлини. На жаль, хвороба маленької дівчинки настільки складна, що вилікувати її в Україні не зможуть. Зібравши всі родинні кошти, позичивши гроші в рідних і друзів, батьки маленької Емілії наважилися на відчайдушний крок – тяжкохвору Мілю відвезли до Ізраїлю. Задача ізраїльських лікарів непроста. Тут мають побороти пухлину, знищити вторинні метастази в організмі та зберегти крихітці ніжку. Але звісно ж, основна задача – врятувати життя цієї чудової дівчинки.

Останні тижні збір для онкохворих діток практично зупинився. Звичайно, це має логічне пояснення – в нашій країні йде жорстока, безжальна війна. Але рак не зважає на жодні обставини, хвороба живе окремим життям, лишаючи Емілії все менше шансів на порятунок. На жаль, хворобу не зупинити поясненнями чи благаннями – ми маємо діяти! Якщо у вас є хоча б якась можливість допомагати, просимо вас, робіть це.