Допомогти

Новини

< УСI НОВИНИ

Лікарі виводять Лізу Онопу з медикаментозного сну

Лікарі потроху виводять Лізу з медикаментозного сну. На щастя, зараз стала помітною позитивна динаміка: набряк дихальних шляхів потроху спадає. Ліза підключена до крапельниць. Їй вводять імуноглобулін, щоб захистити організм від вірусів та бактерій, проводять протишокову терапію та знеболювання.

Через карантин, маму не пускають до донечки. Вона перебуває в стаціонарі при лікарні, де рятують Лізу. Зараз мама в чергове готується стати донором для донечки, в неї візьмуть шкіру для пересадки. Лікарі кажуть, що стан мами також незадовільний: в неї підіймається температура, часто виникає озноб, а місця, де брали шкіру, дуже болять. Однак, мама намагається не зважати на це та дуже хоче, щоб Лізу врятували.

Ліза росте в багатодітній родині. В неї 6 братиків, які разом з татом чекають на дівчинку та маму. Через пожежу Лізина родина переїхала до родичів, зараз в одному невеличкому будинку змушені проживати 11 людей.

Родина стикнулася з фінансовими труднощами. Лікарі самовіддано рятують дівчинку, однак, без дорогих ліків зробити це непросто. Зараз Лізі потрібні імуноглобуліни (Біовен моно крапельниця) вартістю близько 4 000 грн, Октаган та інші ліки. Лікарі корегують призначення мало не щоденно, спостерігаючи за станом Лізи. Однак, самі лише витратні матеріали коштують від 3 000 грн на два дні.

Для багатодітної родині, оселя якої пошкоджена пожежею, такі витрати просто не підйомні. Рідні Лізи у відчаї, вони дуже прагнуть врятувати єдину донечку та сестричку. Просимо вас, підтримайте родину!