Допомогти

Новини

< УСI НОВИНИ

Лікарі гарантують повноцінне життя після операції Віталика Солтівського

Не зважаючи, на страшні випробування долі, маленький Віталій всміхається та мріє про життя, як у всіх. Зараз 6-річний хлопчик більше схожий на чотирьохрічного, аніж на своїх одноліток. Останні 4 роки його життя – це суцільні випробування та страждання. Важко уявити, через що дитина мала пройти, щоб залишитися в живих.

Друзі Віталі підуть до школи наступного навчального року. А як же хлопчик? Це здається чимось фантастичним, але, якщо ми з вами поспішимо, Віталій також зможе приєднатися до гурту першоклашок вже зовсім скоро. Звичайно, проблема хлопчика серйозна, але її можна вирішити. Лікарі кажуть, що шанси на повноцінне життя надвисокі!

Це значить, що єдине, що стоїть між щасливим дитинством і сповненим болем буття – гроші. Для мами хлопчика, яка щодня живе з почуттям провини, ще нещодавно фінансове питання здавалося незрушним. Заробити самотужки, ще й віддаючи всю увагу та сили тяжкохворій дитині, простій жінці, на жаль, не під силу. Однак, сьогодні Віталіна мама вірить – є люди, які не покинуть її одну, підтримають та допоможуть.

Добре, коли світ виявляється добрішим та прекраснішим, ніж здається в часи відчаю. Просимо вас, не зрадьте віру Віталі та його мами у світле чудове майбутнє. Вони лишень ось-ось почали бачити мерехтливий вогник надії в кінці темного тунелю, яким крокують вже 4 роки. Підтримайте родину!