Допомогти

Новини

< УСI НОВИНИ

Ковальчук Ангелінка побувала в клініці в Австрії

Маленьку Ангелінку обстежили австрійські лікарі. Нарешті, з’явилася надія, що стан дівчинки можна суттєво поліпшити. Проте, на шляху до цього є певні перепони. Детальніше в маминому лісті: 

“Хочемо розповісти новини, які з нами трапилися. Ми їздили з Ангелінкою в Австрію на обстеження в спеціалізовану клініку, яка кваліфікується на хворобі ,,Спинально М’язова Атрофія”.

Обстеживши нашу донечку Ангелінку, нам сказали, що якщо зараз дати хоча б одну ін’єкцію препарату “Спинраза”, прогрисування хвороби зупиниться і є великий шанс, що у неї повернеться ковтальний рефлекс. Нажаль ін’єкцію вони нам не можуть дати, тому що ми не є громадянами їхньої країни і ліки на безкоштовній основі вони нам не можуть дати!

Потрібно 98 тис.євро для однієї ін’єкції, щоб презупинити прогресування хвороби. Просимо людей небайдужих до чужого горя допомогти нам врятувати єдину нашу донечку і дати їй шанс на життя, бо вона також хоче жити, як і ми з вами!

У неї сердечно б’ється і оченята горять, коли вона бачить Божий світ, маму з татом і радіє усюму живому, що її оточує. Люди добрі, прошу як мама, допоможіть, усе що у мене є на цім білім світі – це моя донечка, пока живе вона – живу і я!!!”

Щиро просимо вас звернути увагу на прохання Ангелінкіної матусі! І дякуємо усім, хто підтримує родину!