Допомогти

Новини

< УСI НОВИНИ

Клініка зменшила вартість ТКМ для Олега Григорова

Олег Григоров зараз потроху відновлюється після серії хіміотерапій та останньої операції. Хлопчик має позитивний настрій та впевнено крокує до перемоги. Показники аналізів Олега значно відрізняються від норми, але лікарі пояснюють це дією хімічних препаратів.

На жаль, ниточка, що залишилася під шкірою після останньої операції, так і не вийшла самостійно. Однак, причин для хвилювань немає. Зовсім скоро хлопчика огляне лікар офтальмолог, що проводив операцію та буде прийнято рішення, що робити з залишком нитки.

Лікар-онколог Мюге, що лікує Олега зараз на конференції. З понеділка, коли лікар повернеться та зустрінеться з Олегом та його мамою, буде прийнято рішення щодо дати майбутнього МРТ. Більш детальне обстеження покаже повнішу картину ситуації.

Мама хлопчика дуже хвилюється через збір на ТКМ, грошей недостатньо, а трансплантація хлопчику потрібна. Однак, кілька днів тому медичні координатори домовилися про знижку для Олега на проведення ТКМ. Тепер трансплантація коштуватиме на 4 тис. доларів менше. Для Олега та його рідних – це чудовий привід порадіти!

Просимо вас підтримати родину. Олегу лишився всього лише крок до перемоги, порівняно з тим, що вже вдалося пройти та пережити!