Допомогти

Новини

< УСI НОВИНИ

Кіруся Півторак відмовляється пити

Маленька Кіра зараз на амбулаторному лікуванні вдома. Вона приймає призначені ліки, щоб підтримати організм. На жаль, від недавна змінилися харчові звички дівчинки: Кіруся відмовилася від овочей та води. 

І, якщо відмову від овочів мама може якось пояснити, відмова від води дуже бентежить Кіриних близьких. Дуже важливо підтримувати правильний водний баланс в організмі дитини – вживання рідини при цьому необхідне. 

Мама каже, що вмовляння перестали працювати й Кіру доводиться змушувати пити. Для мами – це справжнє випробування, бо бачити сльози донечки дуже важко. Ще одна причина маминих переживань – дуже повільне просування збору для порятунку Кіри. 

Довелося надіслати запрос для контролю до Польської клініки. Є вірогідність, що трансплантацію провести зможуть ще не скоро, а постійний та своєчасний контроль дуже потрібен Кірі. 

В родині підростає ще одна чудова дівчинка – Кірина сестричка Катруся. Зараз в неї знову почалося навчання в школі, оздоровчі заняття в басейні, ЛФК. На жаль, Катруся також має проблеми зі здоров’ям. Після операції на спинному мозку у дитини скривився хребет, з’явилася плоскостопість. 

Кіра та її родина дуже потребують вашої підтримки!