Допомогти

Новини

< УСI НОВИНИ

Глібчик Ведькал втратить шанси на порятунок без термінових пожертв

Вже майже півроку ми підтримуємо родину Гліба, допомагаємо сплатити лікарняні рахунки, придбати ліки. Та зараз робити це стало набагато складніше. Через війну благодійні надходження для для наших маленьких героїв зупинилися. Ми дуже хвилюємося, друзі. Адже без лікування Глібчик втрачає останні шанси на порятунок.

Ще в перші місяці після народження цей сонячний хлопчик виборов собі шанс на життя. Ще тоді він довів всім скептикам – любов і віра батьків й близьких здатна побороти все, навіть неможливе! Глібчик ледве встиг повернутися до нормального життя, завів друзі, почав мріяти про школу, майбутнє. І ось знову опинився на лікарняному ліжку.

Нова боротьба за омріяне нормальне життя. І цього разу вона в кілька разів складніша. На жаль, наш дорогий малюк дуже тяжко переносить лікування. Крихітний Гліб постійно під «подвійним ударом». З одного боку хвороба, що нищить його організм, з іншого – побічні ефекти від сильних препаратів. Та найстрашніше, що може трапитися з Глібом – це лишитися без лікування.

Ми знаємо, зараз кожен із нас переживає складні часи. Ми хвилюємося, носимо важкі думки, з тривогою зазираємо у майбутнє. Та наша сила завжди була в наших добрих серцях і в умінні підставляти плече тому, хто так цього потребує. Тож подаруємо малюку надію! Просимо вас, не залишайте Глібчика без підтримки та допомоги.