Допомогти

Новини

< УСI НОВИНИ

Гліб Ведькал: збір просувається дуже повільно, батьки хлопчика схвильовані

Гліб народився з генною поломкою, з подвійною вадою серця, але вже за кілька років зумів перебороти страшні діагнози та невтішні прогнози.
Однак, як виявилося, позаду лишилися не всі випробування долі. На старих фото Гліб щасливо посміхається, а зараз на все поглядає з підозрою. Надто тяжкого удару завдав малюкові лейкоз. І, якби не наша з вами допомога, Глібчик цього удару не витримав би.

Попереду у малюка ще довге лікування, щонайменше рік. Кожен крок, кожен медичний препарат лікарі підбирають виважено. І справа не лише в особливо загрозливій хворобі, а й в тих особливостях, які притаманні Глібчиковому організму. Лікування за стандартною схемою могло б виявитися не лише безрезультатним, а ще й смертельно небезпечним. Тому рідні Глібчика наважилися на лікування за кордоном. І, судячи з теперішніх результатів, цей крок був правильним. Гліб має продовжувати лікування, бо зупинка чи перерва зведе нанівець все, чого вдалося досягнути. Більш того, ослаблений організм малюка зовсім не зможе протистояти страшній хворобі. Варто лише дати слабинку і наслідки можуть бути жахливими.Без нашої допомоги Глібу важко було б розпочати це лікування. А зараз, коли в Україну прийшла війна, без нас Глібчику зовсім не впоратися. Ми з вами, наша невеличка допомога і скромні пожертви – єдине, що може не тільки врятувати Глібові життя, а й закріпити його успіхи на майбутнє. І нам дуже хочеться, щоб кожен, хто читає ці рядки, усвідомив, як багато залежить від дій кожного з нас. Кілька гривень, репост, коментарі підтримки – все це може змінити світ. Світ однієї дитини. Глібчик дуже чекає на повне одужання і нашу допомогу, тож не лишайтеся осторонь.