Допомогти

Новини

< УСI НОВИНИ

Гарні новини від Микити Мехеди!

Команді нашого фонду не забути жодного з наших підопічних. Історія кожної дитини назавжди викарбовується в серці кожного з нас і навіть через декілька років ми можемо згадати найменші деталі та подробиці, що стосуються родин, які звернулися до нас за допомогою. 

Проте, Микитка Мехеда став тим особливим хлопчиком, якого не забудемо ані ми, ані сотні українців, що відгукнулися на прохання допомогти. За життя Микитки ми боролися величезною командою: працівники фонду, волонтери, небайдужі добродії, лікарі, любляча родина і сам хлопчик.

Дитина довго боролася зі страшним діагнозом – гострий мієлоїдний лейкоз. Декілька разів хлопчику ставало гірше і ми всі були на межу розпачу, проте Микитка тримався за життя так міцно, що йому вдалося подолати хворобу. 

Сьогодні мама хлопчика передала нам радісного листа, ми не беремося переказувати його змісту, а публікаємо як є. Ці теплі, радісні новини від мами хлопчика, напевне, стануть приємним подарунком і справжньою радістю для усіх небайдужих: 

“У Нікіти усе добре, ліків уже ніяких не приймаємо, аналізи в нормі. Нікіта поправився на 3 кг, добре їсть, характер змінився, став дуже енергійний. Слава Богу все добре!

Хотілося сказати всім людям, які були поруч, ВЕЛИКЕ СПАСИБІ, бо без ВАС ми б не впорались, спасибі донорам, людям які допомагали грошима, ліками, докторам, фонду “КРАЇНА ДОБРИХ СПРАВ”. Нікіта передає усім ВЕЛИКИЙ привіт.”