Допомогти

Новини

< УСI НОВИНИ

Гарні новини про Артемчика Савченко!

Якщо вірити статистиці, близько сотні людей ковтають маленькі круглі батарейки щороку. Частіше за все – це люди похилого віку, що мають проблеми із зором і плутають батарейки з таблетками. А, також, діти, бо мають звичку пізнавати світ, пробуючи все “на зуб”. Більшість таких випадків закінчуються без серйозних наслідків, проте щастить не всім…

Артемчик Савченко став хлопчиком, якому не пощастило. За лічені години батарейка, потрапивши в стравохід дитини, заподіяла лиха. Найтяжче постраждав стравохід, в ньому буквально утворився величезний отвір, була пошкоджена вся травна система, легені, дихальні шляхи. Увесь організм маленької дитини був отруєний кислотою, що містилася в малесенькій батарейці. Не зважаючи на оперативну реакцію батьків та старання лікарів, хлопчик опинився фактично на межі між життям та смертю.

Ми всі, затамувавши подих, чекали гарних нових і таки дочекалися! Вже вдруге мама Артемчика ділиться з нами новими досягненнями! Найважливіше, це те що отвір у стравоході затягнувся. Травна система хлопчика ще не в змозі перетравлювати їжу звичним шляхом, тому основне харчування надходить прямо до кишківника. Але вже зараз лікарі дозволили приймати невеличку порцію спеціальної їжі в шлунок. Це значить, що зовсім скоро, травна система запрацює, як годиться.

Рана на шийці хлопчика, яка раніше гноїлася та боліла, вже майже зажила, дренаж видалили, а частину антибіотиків відмінили. Покращилися й загальні аналізи Артемчика!

Артемчик вже набрав трохи ваги, знову навчився посміхатися та радіти. Нарешті в хлопчика з’явилося достатньо сил щоб сидіти, гратися, спілкуватися. Можливо, вже скоро Артемчик спробує ходити, проте, поки що батьки остерігаються ставити маленького на ніжки.

На жаль, дихальна система одужує повільніше, ніж того хотілося б. Артемчику доведеться дихати за допомогою трехеостоми й, швидше за все, така необхідність збережеться тривалий час. Проте, ця маленька незручність й зрівнятися не може з тими труднощами, що вже вдалося Артемчику побороти!

Тримайся, хлопчику! Ми з тобою! Спостерігаємося, молимося, переймаємося за тебе!

Дякуємо всім небайдужим, хто вірив в Артемчикову перемогу, допомагав та підтримував родину Савченко!