Допомогти

Новини

< УСI НОВИНИ

Фонд “Країна добрих справ” вітає з Днем захисту дітей

Сьогодні – саме той день, який нагадує нам про важливе для кожного з нас! Ні, не про те, щоб купити нову іграшку малюкові або подарувати дошкільнятам пакет цукерок. Це свято нагадує про те, що дітям дуже потрібна любов, а ще більше – наш ЗАХИСТ! Давайте знову згадаємо, про те, що діти – це наше майбутнє.

Ми з вами стоїмо на варті щастя кожної дитини. Щодня робимо все можливе, щоб майбутнє покоління почувало себе захищеним! Давайте відсвяткуємо сьогоднішній день по-особливому. Згадаємо дітей, які найбільше потребують нашої підтримки та допомоги: дітей, які знаходяться на окупованих територіях, тих, хто втратив своїх батьків, поранених і важкохворих крихіток.

Нехай всі діти нашої країни будуть щасливими, здоровими і радісними! Їхнє майбутнє залежить від нас, а наше майбутнє, в свою чергу, залежить від них. Діти – це янголи. Вони не мають страждати. Вони повинні жити в світі, який не знає, що таке жорстокість, біль та насильство. Давайте створимо для них такий світ разом!

Саме сьогодні наша з вами допомога буде особливо важливою! Вже цієї п’ятниці ми плануємо зробити особливий подарунок тим, хто позбавлений необхідних речей. Ми передамо ліки тяжкохворим, засоби гігієни, одяг, продукти харчування – переселенцям, малозабезпеченим та багатодітним родинам. Ми будемо робити все можливе, щоб важливе свято не оминуло жодну дитину, яка потребує допомоги та підтримки. Та без вас зробити це буде складно. Дорогі наші добродії, приєднуйтесь до добрих справ! Беріть участь в наших благодійних програмах та акціях!