Допомогти

Новини

< УСI НОВИНИ

Фонд “Країна добрих справ” підтримує самотніх пенсіонерів у складні часи

Наш фонд відомий своєю допомогою тяжкохворим дітям, сиротам та родинам з маленькими дітьми. Однак у складний час ми не змогли лишити без допомоги літніх людей, які опинилися за межею бідності. Так трапилося, що в нашій країні проживає багато стареньких людей, про яких немає кому піклуватися. 

Вчора волонтери нашого фонду завітали до Валентини Михайлівни. Їй 80 років. На жаль, жінка не має ані родини, ані родичів чи близьких друзів, що могли б повною мірою опікуватися бабусею. Старенька зустріла нас посмішкою. Однак, як виявилося, та посмішка приховувала біль, розчарування та самотність. 

Жінка втратила зір 20 років тому. Вона страждає від періодичних нападів, підіймається тиск. Валентина Михайлівна втрачає пам’ять. Бабусі дуже потрібна допомога, адже старенькій нелегко дбати про себе. В рамках проекту допомоги літнім самотнім людям, ми передали жінці продукти харчування. 

Надалі ми плануємо підтримувати тих, хто опинився в скруті та не має жодної підтримки від рідних чи близьких людей. Допомога буде надаватися щотижнево та покривати потреби у найнеобхідніших продуктах харчування чи ліках. Ми заохочуємо і вас долучитися до допомоги літнім людям. Дякуємо всім, хто лишається з нами.