Допомогти

Новини

< УСI НОВИНИ

Двійнятка Паша та Даня Дідик отримали візочок!

Паша та Даня – подвійне щастя та подвійне хвилювання для своїх люблячих мами та тата. Маленькі хлопчики поспішили з’явитися на світ на 33-му тижні вагітності. В наслідок передчасного народження братики були слабенькі, мали ряд захворювань та потребували медичної допомоги. 

Батьки двійняток відчайдушно боролися за життя та здоров’я діток, а ми, заручившись підтримкою доброї половини українців, затамувавши подих, слідкували за малечею та намагалися допомогти та зарадити складній ситуації, в якій опинилася родина. 

На щастя, Паша та Даня виявилися міцними горішками й впевнено набирають вагу та одужують. Найстрашніше позаду, але й попереду ще чимало випробувань. Родина, яка намагається покрити витрати на подальше лікування та реабілітацію дітей, змушена жити в режимі жорсткої економії. 

З цієї причини, мама двійняток звернулася до всіх небайдужих з проханням подарувати малесеньким героям візочок. Родина Дідик встигла стати справжніми улюбленцями наших підписників й багато з них відгукнулися з пропозиціями. Візочок, що запропонувала наша давня підписниця та людина з добрим та чуйним серцем Олеся, підійшов найкраще!

Тепер своє півріччя хлопці можуть святкувати, маючи чудовий візочок! 

Якщо і вам кортить привітати наших підопічних з приємною датою, просимо передати родині памперси 4-го розміру, зимові речі та ліки октагам. Саме ці речі стануть найбажанішим і найпотрібнішим подарунком для родини!

Ми вітаємо маляток з півріччям та бажаємо хлопчикам здоров’я! 

Дякуємо кожному, хто підтримує родину Дідик та дає надію на краще майбутнє!


Телефон мами: 0501986183 Анна