Допомогти

Новини

< УСI НОВИНИ

Днями Василісі Пушкиній призначать лікування

Василіса вилетіла до Іспанії вже трохи більше двох тижнів тому. Разом з дівчинкою до лікарні полетів і її тато. За цей час родина вже встигла трохи освоїтися в новій країні. Василісі зробили додаткові обстеження, провели огляди. У випадку нашої підопічної, обстеження було першочерговою потребою. 

На жаль, в Україні точного діагнозу встановити не могли. Лікарі мали декілька версій діагнозу. Іспанські колеги справедливо завважили, що чим точніше буде встановлено діагноз – тим ефективніше лікування можна буде підібрати. Найближчим часом, коли всі результати обстежень будуть готові та впорядковані, лікарі зберуться на консиліум. Саме там обговорять ймовірний діагноз Васі, визначаться з лікуванням та подальшими діями. 

Доки лікарі зайняті постановкою діагнозу, родина Васі та просто добрі, небайдужі люди не сидять без діла. Загальними зусиллями вдалося зібрати майже 30% суми на лікування. Це чудовий результат, але грошей, все одно, замало, щоб пройти курс лікування. Ми дуже просимо вас долучитися до збору. Навіть найменші суми приблизять дівчинку до одужання.