Допомогти

Новини

< УСI НОВИНИ

Cофійка Янковська: після складної операції та курсу фізіотерапії дівчинка нарешті може повернутися додому

Сьогодні маємо чудові новини від нашої маленької підопічної Софійки Янковської. Ми з нетерпінням чекали, коли ж Соня завершить черговий етап лікування, чекали, що саме скажуть лікарі після складної операції та реабілітації. Софійка народилася з вкороченою та деформованою ніжкою. Тепер, щоб перемогти вроджену ваду, дівчинці доведеться проходити лікування у кілька етапів. Попереду у Софійки ще довгий та складний шлях, на ньому будуть і операції, і реабілітації, і фізіотерапія. Але сьогодні Соня має привід щиро радіти своїм важливим успіхам. Публікуємо рядки, що написала родина Софійки, без змін: 

 

«У інституті Пейлі існує дуже гарна традиція- по завершенню курсу реабілітації або певного етапу лікування пацієнти дзвонять у дзвоник. Це як символ завершення складного етапу та початок чогось нового. Я бачила подібні відео у інших пацієнтів, але лише тепер розумію скільки зусиль, сліз, болю та терпіння залишається поза кадром.

 

Наша фізіотерапія після перших 2-х операцій сьогодні закінчилась. Це був непростий період, часто зі страхом, болем та сльозами. Але з кожним днем, з кожною хвилиною ніжка Софійки ставала все міцнішою. Від перших обережних рухів ноги, після зняття гіпсу, за 6 тижнів Софійка, завдяки фізіотерапії, ходить на ортезі. Поки що тримаючи когось за руку, але це просто її страх. Маємо надію, що найближчим часом вона цей страх подолає. В подальшому ми продовжуємо укріплювати м’язи та суглоби.

 

Операція з подовження ніжки буде призначена пізніше, адже процес відновлення займає тривалий час. Це був найважливіший, але водночас найлегший етап в плані післяопераційного відновлення. Наступні етапи потребуватимуть титанічних зусиль. Сьогодні ми отримали від вас безліч приємних слів та побажань. Дякуємо за те, що підтримуєте нас, і за те, що були причетними до нашого збору. Якби не ви та ваша підтримка – цього б не сталося. А ми рухаємось далі і тільки вперед. Бо кожен фініш – це, по суті, старт.».

 

Ми вітаємо Соню та її родину з новим важливим досягненням. А вам, наші дорогі друзі, дякуємо за підтримку та допомогу для Софійки!