Допомогти

Новини

< УСI НОВИНИ

Чудові новини від Артема Алєксєева

Маємо порцію радісних новин для вас!

Батьки Артемчика щиро дякують за допомогу кожному, хто не лишився байдужим до проблем родини. Завдяки своєчасному лікуванню, Артему вдалося позбутися епілептичних нападів. Зараз хлопчик та його батькі спокійні, дитина поступово розвивається, наздоганяє своїх однолітків. 

Багато чого змінилося в поведінці хлопчика. Він став уважнішим, без особливих проблем витримує розвиваючі заняття. Сон Артема налагодився й тепер організм дитини може отримувати достатній відпочинок. 

Батькі як можуть підтримують синочка: читають книжки, грають у розвиваючі ігри, займаються за картками Домана. Мама та тато дуже чекають, коли Артемчик заговорить. 

Хлопчик продовжує лікування. Приймає препарати, що допомагають уникнути судом, дотримується особливої дієти. Кожних пів року Артем проходить планове обстеження. Це дозволить тримати ситуацію хлопчика під контролем. 

На додаток, вдалося зробити генетичний аналіз 23andme. Аналіз допоможе виявити, які продукти, вітаміни та мінерали необхідні, або, навпаки, протипоказані хлопчику. 

Дякуємо вам а допомогу та підтримку!