Допомогти

Новини

< УСI НОВИНИ

Чому ми не допомагаємо дорослим?

Покликання нашої команди – робити добрі справи. Саме заради цього ми щоденно працюємо, знаходимо нові можливості допомогти та підтримати наших підопічних.

Специфіка роботи нашого фонду обрана не випадково. Більшість наших спеціалістів, волонтерів, помічників – люди, що тим чи іншим чином працювали з дітьми. Саме на дітей, найменш захищених та найбільш залежних членів нашого суспільства і спрямована наша діяльність.

Чому ми маємо обирати, якій групі населення надавати допомогу? Для того, щоб вона була швидкою, ефективною. Для того, щоб ми були максимально обізнаними та проінформованими, щодо каналів допомоги, спеціалістів, лікарень, юридичних моментів. Неможливо охопити всі сфери благодійності і, при цьому, залишитися такими ж ефективними, як, працюючи з більш вузькою сферою.

Ми завчасно вибачаємося перед дорослими хворими, яким вимушені відмовити в допомозі. Ми щиро співчуваємо кожній людині, що звертається до нас. Біда однаково торкає кожного, не залежно від віку, статі, етнічного походження. Зовсім не байдужість стоїть за нашими відмовами, а лише необхідність націлювати нашу діяльність на тих, кому ми можемо надати найефективнішу поміч.

Ми нагадуємо, що допомагаємо тяжкохворим дітям віком від народження до 18-ти років. В окремих випадках, ми надаємо підтримку повнолітнім підопічним, якщо вони звернулися до нас раніше, ще до свого повноліття. Попри все, дорослих пацієнтів маємо перенаправляти до наших колег: фондів, які надають допомогу дорослим, або допомагають у випадку конкретного захворювання.

Наш фонд також підтримує сім’ї у скрутному фінансовому положенні, якщо вони мають дітей. На сам перед, дітей віком до 3-х років. Також, ми підтримуємо програми допомоги дитячим будинкам та інтернатам.


Щиро дякуємо всім за розуміння!
Бажаємо здоров’я!