Допомогти

Новини

< УСI НОВИНИ

Артем Прохоров відправився на чергове обстеження!

Вчора, 09.02.2018 Артемчик вже полетів на чергове обстеження. Сьогодні хлопчику необхідно бути в лікарні для ретельного огляду та здачі аналізів. Саме це обстеження покаже, чи вдалося Артему позбутися епілепсії, чи чекати нових болючих приступів, чи можна концентруватися на лікуванні, вже не боячись чергового епілептичного нападу. 

Перебуваючи в Україні, Артем постійно здавав аналізи. Це необхідно, щоб тримати загальний стан хлопчика під контролем. На жаль, протягом тривалого часу показники аналізів були не стабільними: аналізи то погіршувалися, то знову ставали нормальними. Й хоча зараз ситуація стабілізувалася й останні аналізи були досить добрими, родина та хлопчик хвилюються. У разі, якщо аналізи Артема будуть невтішними, доведеться знизити дозу протиракових препаратів. Для Артема це ризик та, можливо, крок назад на шляху до одужання.

Страждає Артем не лише через постійні медичні маніпуляції, які не приносять радості жодній дитині. Колись активний та непосидючий хлопчик змушений відмовитися від фізичної активності та рухливих ігр на час лікування. Для Артема це надзвичайно важко. 

Хлопчик постійно мріє про спортивну секцію, хоче поганяти м’яча, побігати. Але нещодавно Артем, здається, знайшов альтернативу рухливим іграм. Наш маленький підопічний захопився вивченням англійської мови. Артем займається англійською за індивідуальним планом з репетитором і робить чудові успіхи. Вчитель просто в захваті від Артемової старанності та кмітливості. 

З нетерпінням чекаємо на новини від Артема. Сподіваємося, що вони будуть радісними! 
Дякуємо всім, хто підтримував та підтримує родину!