Допомогти

Новини

< УСI НОВИНИ

Артем Гужва не зміг розпочати другий блок хіміотерапії через герпес

Два дні тому Артемчик розпочав підготовку до хіміотерпії: хлопчика оглянули, зробили аналіз крові та сечі, взяли печінкові проби, провели біохімічний аналіз, перевірили групу, зробили узі та кардіограму. Результати були в нормі, а прибавка у вазі 2 кг особливо порадувала й лікарів, й рідних Артема. 

Далі Артем пішов до реанімаційного відділення, де йому мали взяти пункцію кісткового мозку. Але перед цим його мала оглянути завідуюча, яка й звернула увагу на червоні висипи на потилиці хлопчика. Артема оглянули ще декілька лікарів й запідозрили герпес, виписали направлення до інфекційної лікарні. 

В інфекційній лікарні герпес підтвердився. Ймовірніше за все, Артемчик підхватит інфекцію десь у лікарні: зараз його організм має знижений імунітет, отже дуже чутливий до будь-яких інфекцій. Лікарі запропонували два варіанти лікування: у стаціонарному відділені або вдома. 

Порадившись зі своїм лікарем, мама Артема вирішила лікувати синочка вдома, адже там йому набагато легше й морально, й фізично. Зараз Артем приймає Ацикловір 200 чотири рази на день, та маже висипи Герпевіром.

На жаль, запланувати другий блок хіміотерапії та пункцію можна буде лише після одужання від герпесу.