Допомогти

Новини

< УСI НОВИНИ

Арсенчик Ластовенюк потрапив до реанімації

На жаль, Арсенчика знову довелося госпіталізувати. Ще тиждень тому ми раділи його невеличким успіхам. Наш маленький Арсенчик зумів їсти самостійно, почав ковтати, посміхатися, фокусувати погляд, реагувати на голоси оточуваних. Але, на жаль, все докорінно змінилося буквально за мить. 

В кінці минулого тижня у малюка почала підійматися температура, його відвезли до лікарні в м. Івано-Франківськ. Виявилося, що у Арсенчика розвинулася пневмонія. Кілька днів крихітку лікували, намагалися підібрати ліки, однак вчора Арсенчику стало гірше. Цілий день малюка судомило, він перестав їсти та пити. Навіть те харчування й рідину, яке вводили за допомогою зонду, Арсенчик виривав. 

А згодом Арсенчик почав задихатися й синіти. Лікарі терміново доправили його в реанімацію. Мама була настільки налякана та засмучена, що нам ледь вдавалося розбирати її слова. Зараз за життя Арсенчика в буквальному розумінні доводиться боротися. І ми дуже просимо й вас долучитися до порятунку маленького хлопчика. Будь ласка, допоможіть в будь-який зручний для вас спосіб!