Допомогти

Новини

< УСI НОВИНИ

Арінка Самчук бореться за можливість чути!

Маємо новини від Арінки Самчук. На жаль, нашу маленьку красуню знову чекало нове випробування. Зі слів мами: 

“Привіт друзі.

Були на прийомі у ЛОРа і новини виявились невтішними. Проте добре, що все таки пішли до нього. В Арішки на праве вухо повністю втрата слуху, який вже не відновиться. На лівому – часткова втрата і цей слух нам потрібно зберегти.

Спочатку були на консультації. Потім пішли на апарат аудіограми, який вимірює звукові частоти. Після чого, з результатами знову пішли до професора і там ми почули те, що слуховий аппарат потрібно ставити обов’язково на ліве вухо. Якщо його не поставити, слух буде ставати ще гіршим. Отже, це дійсно необхідність.

Вартість слухового апарату 1500 доларів. Саме апарат цієї фірми буде підходити для Арінки з її діагнозом. 
В четвер мають привезти апарат і зробити потрібні налаштування на ньому під наш слух. Кожні три місяці потрібно буде перевіряти слух, в разі зміни слуху змінюються налаштування на апараті.

Ми дякуємо Вам за вашу будь яку допомогу та підтримку, самі б ми ніколи не здолали той шлях, який подолали на сьогоднішній день разом з Вами!


Просимо Вашої молитви за Аріану.”

Ми щиро віримо, що дівчинка здолає всі негаразди й буде щасливою та здоровою дитиною. Просимо вас не залишати родину Аріни без допомоги та підтримки! Дякуємо кожному, хто допоміг дівчинці!