Допомогти

Новини

< УСI НОВИНИ

Ангелінка Чорній готується до високодозної хіміотерапії

Триває дуже непростий період у Ангеліни Чорній. Борг перед клінікою лишається незакритим. Це означає, що поки що говорити про початок нового етапу лікування зарано. Однак, така ситуація не значить, що треба опустити руки й просто чекати. Ангеліна та її родина мають надію на успішне розв’язання ситуації. Тому, Ангеліна готується до високодозної хімії та майбутньої трансплантації. 

Цього разу підготовка – нелегка справа. Ангелінці видалили кілька зубів, зробили ЕЕГ. Дівчинку оглядають та обстежують, щоб попередити епі-активність та вберегти її від страшних побічних ефектів. Ситуація ще складніша через важкий моральний стан дитини. Ангелінка боїться та часто плаче. Мама не може бути поряд з донечкою, адже має невідкладні справи та маленького синочка, який також потребує маминого піклування. Звичайно ж, Ангеліна не лишається сама – поряд тато, який підтримує доньку всіми силами. Та, все рівно, Ангелінці бракує маминої турботи. 

Ми міцно стискаємо кулачки та молимося за Ангелінку. Віримо, наша героїня впорається, а хвороба – відступить. Однак, дуже важко вирішити складну фінансову ситуацію без вашої підтримки. Просимо пожертв та розповсюдження інформації!