Допомогти

Новини

< УСI НОВИНИ

Ангелінці Чорній терміново потрібні гроші, щоб продовжити лікування!

У Ангелінки високі шанси на одужання. Ізраїльські лікарі майже певні, дівчинка зможе повернутися до повноцінного щасливого життя за умови адекватного лікування. Рідні Ангеліни відчайдушно хапаються за кожну нагоду врятувати дівчинку. Адже, навіть за сприятливих умов, одужання стане неможливим без своєчасних медичних послуг. 

Родина Ангеліни – багатодітна. Діти мають все необхідне, а от сплатити дороге лікування за кордоном – проблема. Де взяти гроші, рідні не знають. Це питання постає особливо гостро в період економічної кризи та карантину. В такий складний період фонди обмежують обсяг своєї допомоги, а знайомі вагаються позичати гроші. 

Зараз ми з вами – остання надія рідних дівчинки на її порятунок. Ми можемо змінити ситуацію і разом зібрати гроші на покриття рахунків. На жаль, збір просувається дуже повільно. Причини зрозумілі. Однак важливо згадати, що наші вагання та сумніви можуть коштувати дитині життя. Ми просимо вас про допомогу. Нехай вона буде маленькою, але навіть, якщо всі ми поділимося однією гривнею, Ангеліну вийде врятувати. Не лишайтеся осторонь!