Допомогти

Новини

< УСI НОВИНИ

Андрійчик Богомаз страждає від головного болю

Стан маленького Андрійчика досі тяжкий. Практично кожен день хлопчик страждає від сильного головного болю. На додаток до основного діагнозу малюк страждає через внутрішньочерепний тиск та кісту в мозку. Мама каже, що просто нестерпно дивитися, як крихітка тримається за голову й плаче. Знеболюючі трохи допомогають, однак давати їх часто не можна. 

Минулого тижня родина навідувалася до клініки в Києві. Їх попередили, що майбутня госпіталізація коштуватиме щонайменше 13 000 грн. На жаль, зараз сплатити такі кошти родина не може. Днями запланована ще одна поїздка до Києва. Потрібно провести планові аналізи та перевірити маму та тата на сумісність: чи підійдуть вони в якості донорів для майбутньої трансплантації. 

Кожен день – нове випробування для малюка. Рідні кажуть, що зараз він посміхається так рідко, що кожна посмішка стає безцінною нагородою для них. Андрійчик має шанси жити без болю та хвороб. Однак для цього потрібно провести трансплантацію та лікування. Підтримати та допомогти Андрійчику можна дуже просто: перекажіть будь-яку посильну суму, щоб родина могла сплатити за лікування.