Допомогти

Новини

< УСI НОВИНИ

Андрій Родін не відмовляється від мрій

Тяжка хвороба – не причина зневіритися та відмовитися від своїх мрій та планів. Наші підопічні щоразу доводять це. І ось, Андрій знову своїм прикладом надихає всіх рухатися вперед, як би не було важко.

До хвороби Андрій мріяв про спортивну кар’єру, любив вчитися, вірив, що досягне успіху. Думаєте, хлопчик занепав духом і відмовився від своїх планів? Зовсім ні! Навіть після півтора років лікування та жорсткої боротьби за життя, Андрій лишається таким же цілеспрямованим та рішучим.

Зараз хлопчик продовжує вчитися: не має жодного наміру відставати від своїх одноліток. Навіть білети до екзамену вже розпочав вчити. А ще, Андрій довів, що він відповідальний та свідомий: хлопчик сам собі робить стимулюючі уколи, без нагадувань приймає ліки, виконує всі рекомендації лікарів.

В свої 14 Олег більше схожий на дорослого чоловіка. Він – мамина опора. Хлопчик як може підтримує свою маму й помічає, як багато їй доводиться працювати, щоб допомогти сину. Нехай хвороба відібрала безтурботне дитинство й затьмарила частину хлопчикового життя, він не здасться й буде чимдуж боротися за шанс жити й бачити свою маму щасливою! Будь ласка, підтримайте родину!