Допомогти

Новини

< УСI НОВИНИ

Алісочка Ісаєва мріє жити без трахеостоми

Аліса дивовижна! Всі, хто знає Алісочку, просто вражені її силою, внутрішньою енергію, тим надхненням та добром, яким сповнене її світовідчуття. Дівчинка з надзвичайно важкими хворобами сприймає кожен день, як диво, як маленький подарунок долі. Саме тому дуже хочеться, щоб життя цієї незвичайної дитини було сповнене безліччю чудових вражень.

Однак, зараз Аліса не може відвідувати дитячі майданчики, кафе, парки, торгівельні центри, виставки, свята. Дівчинці життєвонеобхідно уникати будь-якого скупчення людей, адже підхопити інфекцію для дитини з трахеостомою дуже легко. Для Аліси ж звичайна застуда – неймовірні страждання та біль. 

Кашляти самостійно Аліса не може, а чихання стає фізичною мукою. Беручи до уваги те, що легені Аліси – ще одне її слабке місце, інфекція швидко розвивається та має високі шанси привести до запалення легенів. При хворобі апарат санації практично не вимикається.

Невже немає жодного виходу й Аліса приречена уникати цікавих прогулянок та розваг через трахеостому? На щастя, це не так. Аліса зможе обходитися без допоміжної трубки в трахеї тільки-но їй проведуть операцію. Лікарі наполягають на трахеостомі через те, що з нею легше буде провести майбутню операцію та пережити післяопераційний період. Одже, пізніше її можна буде просто видалити, дозволивши дівчинці дихати природньо. 

Аліса мріє про операцію, бо дуже хоче радіти новим враженням. Окрім того, маючи змогу жити без трахеостоми, дитина буде рідше хворіти на распіраторні захворювання, а це неодмінно піде на користь її загальному здоров’ю та розвитку.